10 відмінних порад для дизайну кухні

Хочете мати стильну і красиву кухню вашої мрії?

Роблячи замовлення корпусних меблів для кухні, важливо розуміти що завдання дизайнера дотримання балансу між стильним, оригінальним інтер’єром, ергономікою і функціональністю.

Перш за все, на кухні важливий комфорт, однак це зовсім не означає, що про естетику можна забути. У даній статті ми підкажемо вам як додати цікавою пікантності до кухні вашої мрії.

Урахування органомікі кухні

Найголовніша мета — забезпечити процес виконання завдань на кухні максимально ефективним і приносить задоволення.

Для початку потрібно забезпечити правильне распеределеніе робочого простору.

Правильного розподілу техніки і меблів.

Правильно використовуйте кухонний трикутник

Кухонним трикутником називають мийку, плиту і холодильник. У просторі між ними відбувається основна робоча активність.

Планувати розташування цих елементів необхідно дуже ретельно, щоб забезпечити до них безперешкодний доступ під час вашої роботи.

Підсвідка на кухні - стиль і функціональність

Правильне освітлення — це одна зі складових ефектного дизайну будь-якого приміщення.

Приховані лампочки повинні бути розташовані над плитою мийкою і розділової зоною.

Оптимізація простору для кухонних приборів

Уважно розрахуйте висоту розміщення кухонних шафок і не забувайте про можливість мати приховані системи для зберігання кухонного начиння — вони дозволяють секоносіть ваш робочий простір.

Встановіть компактний бойлер на кухні

Навіть підключення до централізованої мережі водопостачання не гарантує стабільного і безперервного доступу до гарячої води.

Щоб не довелося «загартовуватися», намагаючись відмити тарілки в крижаній воді, доцільно встановити невеликий водонагрівач на кухні.

Острівне планування - новий тренд для кухонь

Острівне планування — порівняно молода тенденція в оформленні кухні. Кухонні острова увійшли в світ сучасного дизайну в кінці минулого століття і з кожним роком завойовують все більшу кількість шанувальників.

Якщо ваша кухня занадто велика — розмістіть меблі і стелажі в центральній частині кімнати.

Використовуйте більше розеток

На кухні завжди потрібно підключати побутові пристрої, телевізор, зарядити телефон і тд. Тут працює правило — чим більше розеток — тим краще.

Для кухонь підходить вологостійке покриття підлоги

Не використовуйте ламінат або паркетну дошку для вашої кухні. Дані матеріали мають властивість псується в результаті контакту з водою, а це може привести до проблем з виправленням і відповідно фінансових витрат.

Обов'язково використовуйте витяжку

Неприємний запах здатний зіпсувати враження від самого кращого дизайну інтер’єру. Багато хто вважає, що відкрита кватирка цілком може замінити примусову витяжку. Але це правило не працює.

Якщо ви не хочете підірвати здоров’я ваших домочадців постійними протягами і розумієте значимість чистого повітря, краще придбати якісну витяжку, яка не тільки видалить запахи і збереже чистоту кухні, але і дозволить вам дихати на повні груди.

Турбота про екологію при правильній утилізації

Не варто закривати очі на проблеми, пов’язані з екологією. Сучасна людина просто не може дозволити собі не думати про майбутнє. Керуйте своїм сміттям, встановивши окремі контейнери для різних видів відходів.

Це просте додаток до дизайну кухні продемонструє вашим гостям що ви мислячий і не безращлічний людина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *