Тумба під телевізор для спальні — як підібрати і замовити

Тумби під телевізор в спальню на замовлення

Жодна сучасна вітальня не може обійтися без полки для телевізора. Тумба під телевізор це також найважливіше доповнення для будь-якого декору квартири.
По-перше ідеальна тумба для телевізора повинна бути надійною, якщо використовувати лист ЛДСП недостатньої товщини, або заощадити на ребрах жорсткості, то з часом під вагою великого телевізора вона може прогнутися.
Тому дуже важливо заздалегідь передбачити майбутнє навантаження, можливо, крім телевізора там можуть бути встановлені інші прилади, наприклад, домашній кінотеатр. Для таких виробів ми застосовуємо більш товстий і надійний матеріал, але при цьому не менш привабливий.
Дверцята або бічні полиці, можливо, виконати зі скла, щоб можна було переглядати колекцію улюбленого фільмів, книг або інших цікавих речей, при цьому забезпечуючи їм захист від пилу.
Для класичних віталень тумба під телевізор буде виконана відповідно до вже готовим гарнітуром, з урахуванням його різьблених елементів і прикрас. Найбільшою перевагою виготовлення меблів на замовлення є можливість підлаштуватися під уже готове дизайнерське рішення.

Урахування функціоналу

Гарне оформлення це тільки півсправи, тумба для телевізора в спальню, яку можна замовити в Києві у нас повинна бути ще і практичною. Тут обов’язково повинна бути окрема полиця під ресивер, DVD-програвач (або інший пристрій для прийому сигналу), також обов’язково має бути продумано розташування проводів, прихований кабель-канал і доступність до розеток.
Також практичні тумби під телевізор на замовлення ми рекомендуємо робити разом з зручними полицями і висувними ящиками, в які можна покласти диски, пульти, перехідники, запасні дроти, джойстики від приставки та інші дрібниці. Як відомо, полки і ящики зайвими не бувають, і це ми враховуємо при розробці кожного проекту.

Поділится записом у соцмережах:

[Sassy_Social_Share]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *